Rue Paris

Odśwież swoją garderobę na nowy sezon z Rue Paris! Wzory, jakich jeszcze nie było, oryginalne faktury i kroje prosto z europejskich wybiegów – wszystko jednak utrzymane w nurcie stay classy.

Rue Paris działa na polskim rynku odzieżowym od 2014 roku. Marka powstała z marzeń o przeniesieniu paryskiego szyku nad Wisłę. Brand co sezon sięga po najnowsze tendencje, ale pozostaje wierny klasyce i udowodnia, że prawdziwa moda nigdy się nie starzeje.

Ubrania i akcesoria oferowane przez Rue Paris łączą w sobie ponadczasową klasykę i nowoczesny styl. Projekty cechuje z jednej strony prostota i elegancja, z drugiej strony odważne wzornictwo wprost ze światowych wybiegów mody. Dzięki wykorzystaniu szlachetnych tkanin takich jak żakard, szyfon, koronka czy żorżeta i dbałości o najmniejszy detal całość zyskuje niezwykle spójny charakter.

Podstawą kolorystyczną każdej kolekcji marki Rue Paris jest biel i czerń. Za każdym razem ta prosta paleta zostaje urozmaicona ciekawym akcentem kolorystycznym, trendowymi wzorami, grą faktur czy nowoczesnym krojem. Proponowana przez markę sylwetka to kompromis pomiędzy sylwetką wybiegową a ultrakobiecą klepsydrą. W ofercie nie brakuje również ubrań inspirowanych męską garderobą – wzorem paryżanek chcemy przekonać nasze klientki, że mogą wyglądać równie atrakcyjnie, nosząc na przykład marynarkę o męskim kroju czy luźniejsze spodnie. Nasi specjaliści już na etapie szkicu projektu dbają o to, by w ubraniach Rue Paris każda kobieta wygląda kobieco niezależnie od figury.

Odzież marki Rue Paris doskonale sprawdza się i w sytuacjach oficjalnych, i tych mniej zobowiązujących. Klientki szczególnie cenią sobie to, że w tym samym stroju rano mogą pójść do pracy, po południu wyskoczyć na zakupy, a wieczorem wybrać się na imprezę.

Kim zatem jest klientka Rue Pairs? To młoda kobieta świadoma siebie, pewna swoich atutów oraz potrzeb, dla której strój jest dopełnieniem jej osobowości i pozwala czuć się niezawodnie niezależnie od sytuacji.