Forever Pink

Kolekcja Forever Pink na sezon wiosna/lato 2015 to prawdziwy powiew świeżości! Dziewczęcy look przełamaliśmy odważnymi wzorami, miksem faktur
i luzackim krojem. Daj się zaskoczyć!

Prawdziwa moda idzie z duchem czasu i niczego się nie boi. Marka Forever Pink podjęła to wyzwanie i od 5 lat co sezon udowadnia, że zasługuje na pierwsze miejsce w branży odzieżowej kierowanej do młodych kobiet.

Forever Pink jako marka streetowa swoje inspiracje czerpie przede wszystkim z ulic największych miast na świecie – od Nowego Jorku, przez Londyn, Berlin, Paryż, Mediolan, aż po Tokio. Tam bowiem trendsetterzy dają początek trendom, które przenoszą się na rynek masowy. Dziś inspiracją może być wszystko. Muzyka, filmy, Internet, social media, sport, międzynarodowe wydarzenia – po prostu lifestyle. Nasz dział projektowy co dzień śledzi życie młodych ludzi, by wiedzieć, co jutro zostanie okrzyknięte hitem, a co od wczoraj jest już obciachem.

Obecnie szycie ubrań to dla klienta już za mało. Klient oczekuje czegoś więcej. Doskonale rozumiemy jego potrzeby, dlatego ubranie to dla nas nie tylko element garderoby, ale przede wszystkim element osobowości. Oferta Forever Pink obfituje w koszulki czy bluzy z oryginalnymi nadrukami, memeami internetowymi, blogerskimi hasłami, ubrania nawiązujące do popularnych subkultur czy modele w najmodniejsze danego sezonu printy. Nie brakuje również denimu czy bawełnianych basicowych bluzek i swetrów, które stanowią bazę do tworzenia casualowych stylizacji.

Nieustająca zabawa, miłość, potrzeba niezależności, optymizm – to główne cechy charakteryzujące każdą nową odsłonę marki Forever Pink. Nie zapominamy jednak, że nasze kolekcje są dedykowane kobietom, dlatego równie dużo wagi przykładamy do kroju, koloru i materiału naszych ubrań. Stawiamy na twarzowe odcienie, często sięgamy po pastele, wybieramy kobiece detale, a większość modeli naszych ubrań jest taliowana. Od początku chcieliśmy bowiem, by nasz brand był kojarzony z nowoczesnym, miejskim stylem, ale by nie odbywało się to kosztem kobiecości, dlatego nigdy nie zmierzaliśmy w kierunku stworzenia marki unisexowej. I nastolatki, i młode kobiety w ubraniach sygnowanych logo Forever Pink wyglądają modnie i czują się atrakcyjne. Dobór odpowiednich materiałów zaś zapewnia naszym klientkom najwyższy komfort noszenia.