For Fitness You Can

Ćwiczysz jakiś sport od wielu lat, czerpiesz przyjemność z amatorskich treningów, a może po prostu cenisz sobie na co dzień wygodę? Nieważne! Marka For Fitness You Can jest dedykowana wszystkim kobietom, tym mniej i bardziej aktywnym, a także profesjonalnym biegaczkom, z myślą o których w 2015 roku powstała kolekcja specjalistycznej odzieży biegowej.

W 2008 r. miała swój start marka For Fitness You Can specjalizująca się w produkcji multifunkcjonalnej odzieży dla kobiet, które aktywnie spędzają czas wolny poza domem lub szukają ubrań, które podniosą komfort ich domowego wypoczynku. Marka oferuje topy, t-shirty, bluzy, szorty, legginsy oraz spodnie dresowe.

W kolekcji ubrań For Fitness You Can można wyróżnić dwie linie: casual i peformence. Pierwsza linia jest dedykowana kobietom, które sport traktują jako odskocznię od codzienności lub po prostu ponad wszystko w ubraniach cenią sobie wygodę. Druga linia to odzież dla kobiet, które uprawiają jakąś dyscyplinę sportową na poziomie profesjonalnym. Ubrania te sprawdzą się w trakcie treningów fitness, pilatessu, joggingu, jazdy rowerem, podczas nordic walkingu, zajęć jogi, tańca i zumby, treningów siłowych czy lekkoatletycznych oraz grupowych rozgrywek sportowych.

Marka For Fitness You Can doskonale wie o tym, że jednym z warunków tego, by czerpać przyjemność ze sporu, jest odpowiedni ubiór podczas aktywności fizycznej. Z jednej strony stój powinien być praktyczny, funkcjonalny, dostosowany do uprawianej przez nas dyscypliny sportowej i wykonany z najwyższej jakości materiałów, z drugiej strony estetyczny i kobiecy. Nasi projektanci mają doświadczenie w tworzeniu zarówno odzieży sportowej, jak i strojów codziennych i dzięki tak bogatej praktyce projektowej każdy nowy model z kolekcji For Fitness You Can cechuje się wygodą i modnym designem.

Odzież marki For Fitness You Can jest szyta z oddychających materiałów – częściowo naturalnych, częściowo syntetycznych – które zapewniają odpowiednią izolację termiczną i wodoodporność. Dzięki właściwościom zatrzymywania ciepła i odprowadzania na zewnątrz wilgoci nasze ubrania gwarantują maksymalny komfort użytkowania niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Na bieżąco testujemy technologie wykorzystywane w naszych produktach i szukamy coraz lepszych rozwiązań.

Celowo zawęziliśmy paletę kolorystyczną naszej kolekcji do pięciu barw: bieli, szarości, czerni, różu i zieleni, by korespondowała z nowoczesnym krojem ubrań i pozostawiała możliwość swobodnego łączenia ze sobą różnych elementów. Taki asortyment pozwala każdej Klientce skompletować swój sportowy uniform zależnie od indywidualnych potrzeb.

Poza projektowaniem, produkcją, dystrybucją i sprzedażą odzieży sportowej zajmujemy się propagowaniem wśród kobiet zdrowego stylu życia. You Can Sport to prowadzony przez nas na portalu Facebook fan page skupiający i takie kobiety, dla których sport to filozofia życia i takie, które zachłyśnięte moda na bycie fit poszukują kobiecych ubrań do ćwiczeń. Wierzymy, że dzięki tak szeroko zakrojonej strategii wspólnie dotrzemy na metę jako pierwsi.