Butik I Like!

Moda żyje zmianą. Każda marka nieustannie poszukuje nowych środków, które zapewnią jej przewodnictwo na rynku modowym. Na sezon, dekadę, pół wieku. Jak odnajdujemy się w tym świecie? Naszą pasją jest śledzenie najnowszych trendów i tworzenie wyjątkowych ubrań i akcesoriów, dzięki którym kobiety stają się po prostu piękniejsze. Ta idea przyświeca nam od samego początku, czyli 2001 r., kiedy to powstał pierwszy salon marki Butik. Właśnie dlatego na każdym etapie naszej działalności czujemy, że 5 minut wciąż przed nami.

Marka Butik I Like! to spotkanie z modą inspirowaną światowymi wybiegami i zwykłą ulicą, wizerunkiem największych ikon mody ostatniego stulecia i lookiem celebrytów, wpływowymi trendsetterami ze znanym nazwiskiem i blogerami, którzy – jeśli chodzi o modę – mają równie dobrą intuicję co profesjonaliści.

Nasza marka stawia na sprawdzone rozwiązania, które niezaprzeczalnie komplementują kobiecy wizerunek, a jednocześnie nie boi się eksperymentować, szukać niekonwencjonalnych sposobów i czerpać inspiracji z różnych źródeł. Na nowo interpretujemy klasykę, tworząc ubrania, które łączą w sobie elegancję i swobodę. W asortymencie marki znajdują się ubrania i akcesoria, dzięki którym kobiety mogą stworzyć kompletny strój na każdą okazję oraz zbudować garderobę na każdy sezon. Najlepszą rekomendacją dla naszej marki jest fakt, że łączy kobiety. Ubrania sygnowane marką Butik I Like! noszą nastolatki, młode dziewczyny stojące u progu samodzielności oraz kobiety.

Wyznajemy zasadę, że prawdziwy styl nie ma ceny. Marka Butik I Like! jest marką budżetową, dlatego nasze klientki nie muszą tracić fortuny na to, by wyglądać modnie, kobieco i niepowtarzalnie. W naszej ofercie znajdują się produkty na każdą kieszeń. Konkurencyjna cena bynajmniej nie oznacza obniżenia standardów. Wysoka jakość, staranny dobór materiałów, dbałość o szczegóły to nasze kolejne priorytety. Dzięki współpracy z fabrykami na całym świecie, które posiadają specjalne certyfikaty jakości, nasze produkty wyróżnia wysoka jakość i trwałość.

Marka Butik I Like! jest urzeczywistnieniem naszych ideałów dotyczących tego, czym powinna być moda dla każdej współczesnej kobiety. Dzięki nam nasze klientki zyskują pewność siebie i zaczynają wierzyć, że mogą spełnić swoje marzenia.