Poszukujemy Osób (k/m) do magazynu – sortowanie odzieży i prace magazynowe

15.08.2016 / miejsce pracy - Józefosław (miedzy Warszawą, a Piasecznem)

Trend & Fashion Group sp. z o. o. – grupa od 2001 roku działająca na rynku odzieżowym, właściciel sklepu online www.eButik.pl i sieci sklepów Butik I Like! skupiających marki dedykowane kobietom zainteresowanym najnowszymi trendami w modzie: Forever Pink, For Fitness, Rue Paris i Butik Accessories,

obecnie poszerza kręgi swojego zespołu i poszukuje osoby na ww. stanowisko…

Obowiązki

  • przygotowywanie zamówionych towarów do wysyłki,
  • przyjmowanie i wydawanie dostaw towaru,
  • uzupełnianie i sortowanie odzieży,
  • przyczepianie przywieszek do odzieży,

Oferujemy

  • pracę w miłym i młodym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę zlecenie

Wymagania

  • dużego zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • punktualności i odpowiedzialności,
  • komunikatywności i samodzielności,
  • dyspozycyjności,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV do 15-08-2016r.
pod adres: praca@tfg.pl
w treści maila wpisz nr referencyjny: M/ST/2016

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr.133 poz.833)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.